ZİYARETÇİ DEFTERİ
Satınalmaya yardımlarınız
Satınalma olarak yardımlarınıza ve bize fahri danışmanlık yaparak doğru ve uzun ömürlü işletme malzemesi tedarikimize katkınız için çok teşekkür ediyoruz.
Mehmet E. Arlı  |  e-mail : mehmeeminarli38@gmail.com
23.11.2018
MARMARAY da Başarılı Ürünler.
Marmaray Projesinde, Havalandırma Kanallarının Damper Sızdırmazlık Elemanlarını, Firmanızdan aldığımız ürünlerle tedarik ettik. Firmanızın büyük yardım ve fedakarlığı sayesinde, Müteahhit firmanın Japon Mühendislerince ve elemanlarınca, hem kaliteli ürün, hem teknik detaylardaki destek ve hizmetleriniz, hemde teslim sürati nedeniyle çok takdir edildik. Ürün performansını Yakından da takip ediyoruz. Beş yıla yaklaştı, halen sorunsuz çalışmakta ürünleriniz. Ülkemizde bu üstün kaliteyi yakalamış ve Teknolojinizle açmış olmanızla gurur duyuyoruz.
Özcan
19.3.2018
Başarılar
İşinizde kalitenizin devamını dilerim.
Bursa kale nakliyat  |  web : http://www.bursakalenakliyat.com
8.12.2017
karabağlar çilingir
emeğinize sağlık
yunus  |  web : http://karabaglar.cilingiri.org
24.4.2016
teşekkürler pekşenler
kısa bir süre önce kütahya fabrikamız daki amerikan malı pompaların mekanik salmastra problemini firmanıza ilettiğimde, bursa daki bir firmanın yaptığı ciddi hatalarıda düzelterek bizi amerikan mallarında kurtardığınız gibi, çok ekonomik işletme şartlarına geçişimizi sağladınız. ülkemize çok ciddi döviz tasarrufu sağladınız. işletmemize çoık büyük katkınız oldu. çok çok teşekkür ediyoruz.
hasan pınarbaşı
2.12.2015
FABRİKANIZI ZİYARET
SELAMUNALEYKUM YURTDIŞINDAN GELEN GENELDE GEMİ VE KARA BİRLİKLERİ MALZEMELERİNİ YURTİÇİNDE İMALAT VE İTHALAT ETMEK İÇİN FABRİKANIZI GEZMEK İSTİYORUZ.BU İSTEK SİZDEN 27 MM.LİK SALMASTARI 3 GÜN GİBİ KISA BİR ZAMANDA VE UCUZA TEMİN ETMEK,BU SAFHADAD MALZMENİN ACİLİYETİNE İSTİNADEN SİZİN ELDEN TESLİM ETMENİZDİR.AYNI ZAMANDA WEB SAYFANIZINDA GÜNDEN GÜNE İYİLEŞTİRMESİ BİZİ BU TEKLİF YAPMAMIZA VESİLE EYLEDİ.TEKLİFİMİZ OLUMLU KARŞILANIR İSE KOMUTANLIĞIMIZA BİR YAZI İLE BU KONUYU BİLDİRMENİZİ İSTİRHAM EDERİM.
İBRAHİM ZENGİN
22.11.2015
sevindim
ben bu pekşenleri tanımam ama bu kadar insan metihler düzmüşse bir hikmeti vardır diye düşünüyorm. hayırlı ve helalinden kaznç dilerim.
Alim Mollamahmutoğlu
14.3.2015
Merhaba
Bir sanayici bu kadar övgü alıyorsa mutlak bir sebebi vardır. İşlerinizde başarılar dilerim.
Fatih Bey  |  web : http://www.tugraav.com
22.2.2015
başarılar pekşenler
Başarılarınızın devamını dilerim.
  |  web :
9.12.2014
Başarılarınızın daimi olmasını diliyorum.
Ahmet bey kardeşim. Alman Burgmann ın Türkiye distribütörü olarak Seka Afyon Çay müessesine ilk geldiğinizi hatırlıyorum. Kamyr yıkama eleklerindeki sızdırmazlık problemimiz nedeniyle, % 30 lardan daha aza inmişti kapasite kullanımımız. Yıkama eleklerini yapan, Kamyr firmasıda çözememişti problemi. Genel müdürlük fabrikayı kapatmayı düşünüyordu. Teknik Müdür Yardımcımız Işık ALNIPAK bey ve bakım atelyeler şefi Ali KARS ile yürütülen diyalogla ve özellikle sizin kişisel çabanızla, sorun çözüldüğü gibi, işletmenin kurulu kapasitesini ve üretim veriminide % 105 lere çıkartmıştık. 700 işçinin işini kurtarmıştınız. Allah sizden razı olsun. İşini severek yapan Vatanına milletine en yararlı kişilerden olduğunuza şahidim. 1990 dan sonrada Pekşen Safamatic ile aynı hizmeti yurtiçinde imalatla yürüterek, maliyetlerimizide yarının altına çektiniz. Çocuklarınızından ilker in makine mühendisi, alper in ekonomist ve işletmeci , ömer in de endüstri mühendisi olduğunu duydum. çok sevindim. Babalarının yolundan giderek, memlekete millete çok faydalı olacaklardır. Hacı mustafa bey amca hakkın rahmetine kavuşmuşsa, Allah tan rahmet niyaz ediyorum. Hayatta ise sağlık ve selamet diliyorum. Allah yolunuzu açık etsin.
Muharrem AKİF
25.6.2014
BAŞARILI BİR WEB SİTESİ
Web sitenizi dizayn ve kolay erişilebilir sayfaları ile gerçekten başarılı bulduk. Başarılarınızın devamını dilerim.
burcu yurtseven
21.1.2014
Allah yolunuzu açık etsin.
Pekşenleri küçüklüklerinden beri tanırım. Efendibabaları merhum Muhtar Ahmet Abimizi, onun oğlu Büyükbabaları Mustafa Pekşen Abimizi, Babaları Ahmet Pekşen kardeşimi ve Amcalarınıda iyi tanırım. Hepsi, herdaim Memlekete, millete yararlı işler yapmış, helalinden kazancı şiar edinmişlerdir. Ehl-i namus dürüst, düzgün ve emin olunacak insanlardır. Başarılarının devamını niyaz ediyorum.
Kamil
5.1.2014
HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİ
SELAMÜNALEYKÜM/İYİ GÜNLER FİRMANIZIN YENİ ÇEHRESİNİN HAKKINIZDA/HAKKIMIZDA HAYIRLI OLMASINI CENAB-I ALLAHTAN NİYAZ EDERİM.GECİKTİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM.SİZİ TELEFONLA ARAYACAĞIM İNŞALLAH KATALOĞUN TARAFIM.
İBRAHİM ZENGİN  |  e-mail :
25.9.2011
Sende Mesaj Bırak
Adınız - Soyadınız
Mesaj Başlığı
Mesajınız
E-Posta Adresiniz
Web SitenizIp : 18.232.188.251