Endüstriyel sızdırmazlık çözümlerinde bir dünya markası!

115 yılı aşan bilgi dağarcığı, know-how, sahip olduğumuz makina parkuru, üretim kapasitesi ve üretim deneyimine sahip olmanın verdiği güç ile Türkiye ve dünyada en önde gelen endüstriyel sızdırmazlık elemanları üreticilerinden biriyiz.

PEKŞEN & SAFEMATIC; endüstriyel sızdırmazlık dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olmanın yanında, geniş ürün portföyü ile ürün, hizmet kalitesine ve problem çözümüne verdiği önem ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Dünyanın önde gelen hammadde üretici ve tedarikçileri ile yapılan kapsamlı iş ortaklıkları ile tüm endüstriyel süreçler ve uygulama alanları için ürün ve hizmet sunmaktayız. Mekanik salmastra, tampon sıvı ve destek üniteleri,  yumuşak salmastra, conta ve contalık malzeme, saf grafit sızdırmazlık elemanları, yumuşak kompensatörler, döner başlıklar ve diğer sızdırmazlık elemanları üretiminde fark yaratarak üstün kalitedeki ürünleri rekabetçi fiyatlar ile pazara sunmaktayız.

Önde gelen bir endüstriyel sızdırmazlık tedarikçisi olarak; bilgi, teknoloji, üretkenlik, hızlı çözüm, kalite ve maliyet etkinliğinin yanında, zamanında ve hızlı teslimat avantajımızın başarımızın önemli bir yapı taşı olduğuna inanıyoruz. Bu inancımız yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimize olan güveni ile bizi tercih etmesini sağlıyor. 

Endüstriyel sızdırmazlık çözümlerinde bir dünya markası!

Kalite Belgeleri

PEKŞEN & SAFEMATIC, müşterileri için daima kaliteli hizmet verdiğini belgelemek ve uluslararası standartlar ile iş yaptığını göstermek için gerekli tüm sertifika ve belgelerini tamamlamıştır.

ISO 9001:2008

ISO 9001:2008

ISO 31000:2018

ISO 31000:2018

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015