Endüstriyel Sızdırmazlıkta Çözüm Ortağınız.
Bir Dünya Markası !


En Büyük Sermayemiz Bilgi...

1906 da, SAFEMATIC Grubu Finlandiya'nın kuruluşundan beri,
116 yılı aşkın süredir, Endüstriyel Sızdırmazlık Elemanları Üretiyoruz.

Asırlık Bilgi birikimi, know-how, üstün teknoloji makina parkuru, oldukça yüksek üretim kapasitesi ve nitelikli üstün kaliteli üretimimizin verdiği güç ile Türkiye de ve Dünya da önde gelen üreticilerden biriyiz.

Tüm Dünya da, marka değeri yüksek, kaliteleri on binlerce kez ispatlanmış, hammadde ve yarı mamul üreticileri ile kapsamlı iş ortaklıklarımız, kalitemize ayrı bir güven kaynağı olmaktadır.

PEKŞEN & SAFEMATIC A.Ş. Sakarya da, 12.776,5o m2 Açık, 5.860 m2 Kapalı alan Üretim tesisi ve 360.000 Kg./yıllık üretim kapasitesi, Teknik bilgi birikimi, AR&GE yönetimi, ürün, hizmet kalitesine ve problem çözümüne verdiği önem ile akla ilk gelen lider markalardan biridir.

Mekanik salmastra, tampon sıvı ve destek sistemleri, yumuşak salmastra, saf grafit ring, conta ve contalık malzemeler, yumuşak kompensatör, teknik tekstil kumaş, dönel başlık, dinamik ve statik sızdırmazlık elemanları üretimiyle, fark yaratan, rekabetçi fiyatlar ve işletme ekonomisini, Orijinal Ekipman Üreticisi ve son kullanıcı müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Bilgi, teknoloji, üretkenlik, hızlı çözüm, kalite ve maliyet etkinliği ile zamanında ve hızlı teslimat avantajımız başarımızın önemli bir yapı taşıdır.

Ürünlerimizin üstün performansı, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerimizin,  ürün ve hizmetlerimize olan güvenini ve tercih etmelerini sağlıyor. 

 

Endüstriyel Sızdırmazlıkta Çözüm Ortağınız.<br/>Bir Dünya Markası !

Kalite Belgelerimiz

PEKŞEN & SAFEMATIC, müşterileri için daima kaliteli hizmet verdiğini belgelemek ve uluslararası standartlar ile iş yaptığını göstermek için gerekli tüm sertifika ve belgelerini tamamlamıştır.

ISO 9001:2008

ISO 9001:2008

ISO 31000:2018

ISO 31000:2018

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015